Opony rowerowe Schwalbe Nobby Nic – doskonałe w teren dla MTB

Rower MTB musi posiadać odpowiedni bieżnik, aby zapewnić bezpieczną jazdę na wymagających terenach. Do wyboru mamy wiele opon, które będą mogły spełnić nasze oczekiwania. Wśród nich bardzo dobre opinie ma Schwalbe Nobby Nic – opona All Mountain, która często nazywana jest najlepszym przyjacielem kolarzy górskich.

Do roweru górskiego nie możemy dobrać każdego typu opon. Powinniśmy zdecydować się na taki model, który będzie szerszy i będzie miał bardziej agresywny bieżnik, ponieważ wtedy będziemy mogli lepiej poradzić sobie na drogach gruntowych. Oczywiście, takie opony mają wtedy większe opory toczenia na utwardzonych nawierzchniach. Gdy jednak zamierzamy jeździć głównie poza nimi, w takim przypadku będzie to niezbędny zakup.

Pośród różnych modeli opon rowerowych dostępnych w sprzedaży dostępne są również opon Schwalbe Nobby Nic, które od lat mają wielu wielbicieli wśród rowerzystów MTB. To wszechstronne opony dla najbardziej wymagających, które zapewniają doskonałą kontrolę na każdym terenie dzięki swojemu specjalnemu bieżnikowi, profilowi oraz mieszance gumy.

Charakterystyka opon Schwalbe Nobby Nic:

  • szerokie zastosowanie – dobra opona do jazdy All-Mountain w trudnych warunkach oraz do wyścigów XC czy enduro
  • wysokiej jakości mieszanka gumy TrailStar i gęsty slot 67 EPI daje bardzo dobrą ochronę na uderzenia oraz na przecięcia
  • agresywny bieżnik gwarantujący świetne trzymanie się nawierzchni, a także nie zapycha się błotem w trakcie jazdy po wymagającym terenie
  • specjalny karkas Snake Skin daje bardzo dobrą ochronę przed bocznymi przetarciami
  • opona Tubeless Easy – łatwa konwersja na technologię Tubeless
  • zabezpieczenie antyprzebiciowe na poziomie 4

Powyższe parametry powodują, że opona rowerowa Schwalbe Nobby Nic to bardzo dobry wybór dla każdego wymagającego użytkownika jeżdżącego na rowerze górskim. Często jest ona wybierana jako opona montowana fabrycznie w wyższej klasy rowerach MTB, ale również możemy zakupić ją samodzielnie i zamontować w naszym rowerze, gdy potrzebujemy czegoś lepszego od obecni użytkowanych modeli.

Schwalbe Nobby Nic – ile kosztuje i gdzie ją kupić?

Jeśli chcesz zakupić opony Schwalbe Nobby Nic, musisz przygotować się na wydatek około 170-180 złotych za sztukę. Cena wydaje się wysoka w porównaniu z innymi modelami opon, ale otrzymujemy produkt wysokiej jakości, który będzie mógł spełnić nasze oczekiwania w pełni.

Oponę Schwalbe Nobby Nic możemy zakupić w sklepie rowerowym RowerTour w atrakcyjnej cenie. Z ofertą możemy zapoznać się już teraz pod adresem: https://www.rowertour.com/p/40468/schwalbe-nobby-nic-27.5-x-2.35-650b-ss-tl-e-tsc-opona-zwijana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.