Rudy Project – jakość i design dla wymagających

Z pewnością każdy rozeznany rowerzysta słyszał już o marce Rudy Project. Ma wielu fanów na całym świecie i obecnie dostępna jest również w Polsce. W sprzedaży posiada szeroką gamę akcesoriów rowerowych, w tym takie jak kaski, okulary czy odzież.

Firma Rudy Project rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku w miejscowości Treviso we Włoszech. Założycielem firmy był Rudy Barbazza. Szybko uzyskała duże powodzenie wśród rowerzystów i stała się jedną z najbardziej popularnych w Europie. Podstawą dla firmy Rudy Project jest wysoka jakość produktów oraz ich nieprzeciętny wygląd. Powstają one z wykorzystaniem zaawansowanych materiałów oraz nowoczesnych technologii, dając optymalne parametry, komfort oraz estetykę. Aktualnie produkty od firmy Rudy Project można zakupić w ponad 50 krajach na całym świecie.

Kaski Rudy Project

Jednym z najbardziej popularnych produktów tej włoskiej marki są jej kaski rowerowe, ale w sprzedaży posiada ona również kaski przeznaczone do triathlonu. Kaski Rudy Project dostępne w sprzedaży to kaski dziecięce oraz dla dorosłych, w tym kaski MTB oraz szosowe. Są to bardzo lekkie, aerodynamiczne kaski, które wyposażone są w specjalne systemy zapewniające ich optymalną wytrzymałość oraz wygodę. Powstają z naciskiem na bezpieczeństwo, dlatego świetnie chronią w nieprzewidzianych sytuacjach. Jednocześnie są przewiewne – posiadają wiele otworów wentylacyjnych.

W sprzedaży znajdziemy również różne akcesoria do kasków Rudy Project, na przykład wkładki wymienne montowane w środku, wymienne regulatory kasku, pokrowce na kask, wymienne paski czy daszki.

Okulary Rudy Project

To drugi produkt, z którego firma Rudy Project jest bardzo znana. W sprzedaży znajdziemy zaawansowane okulary rowerowe wykonane z technicznych materiałów – lekkie, elastyczne, zapewniające maksymalny komfort oraz niezawodność w każdej sytuacji. Do okularów możemy też dokupić specjalne wkładki na soczewki korekcyjne.

Okulary od Rudy Project dostępne są w różnych wariantach soczewek, które poprawiają komfort i ostrość widzenia w różnych warunkach. Posiadają też praktyczny system wymiennych soczewek, dlatego możemy dopasować wtedy okulary do warunków pogodowych i oświetleniowych.

Oprócz tego w sprzedaży możemy znaleźć odzież rowerową oraz biegową i gogle przeznaczone dla narciarzy i snowboardzistów.

Gdzie kupować produkty Rudy Project?

Jeżeli również zainteresowały cię produkty od Rudy Project, w sprzedaży znajdziesz je w wielu sklepach sportowych – przede wszystkim tych najlepszych. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na sklep RowerTour, w którym na klientów czeka bardzo szeroka gama modeli. Możemy zapoznać się z nimi już teraz na stronie internetowej: https://www.rowertour.com/producent/rudy-project.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.